• |
ide | kryesore

Publikohet traileri i “Savage X Fenty Show” (VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme Amazon Prime Video publikoi traileri-n për “Savage X Fenty Show Vol. 3”.


Savage X Fenty Show Vol. 3” do të transmetohet ekskluzivisht në Prime Video në më shumë se 240 vende më 24 shtator.  Lajmi u konfirmua edhe nga Rihanna e cila përmes rrjeti të saj social,Instagram, publikoi trailerin.“Filloni të bëni listën e të ftuarve për të parë festën….  24 shtator”, shkroi ajo. Deri më tani është zbuluar se  personazhet e famshëm që do të jenë të veshur me koleksionin e ri janë:Nas, Daddy Yankee, BIA, Jazmine Sullivan, Ricky Martin, Normani dhe Jade Novah.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu