• |
ide | kryesore

Zbulohet personi misterioz që shoqëroi Kim Kardashian në “Met Gala 2021”

-Instant, Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme , në Muzeun Metropolitan të Artit në Nju Jork u zhvillua evenimenti “Met Gala 2021″.


Pjesë e eventit ishin shumë personazhe të famshëm të cilët kaluan në tapetin e kuq dhe pozuan për fotografët. Por, ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte Kim Kardashian e cila kishte mbulur plotësisht fytyrën me veshjen e zezë nga marka ” Balenciaga”. Kim shoqërohej nga një njeri misterioz, i mbuluar po ashtu tërësisht në të zeza, i cili ngjante shumë me reperin Kanye West. Mirëpo disa burime treguan për mediat se ishte Demna Gvasalia, drejtori krijues i Balenciaga-s, ai që ishte në krah të Kardashian.


Demna Gvasalia Steps Down From Vetements

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu