• |
ide | kryesore

Aksident pranë 9-katësheve në Tiranë, plagoset një person

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mbasditen e sotme pranë 9-të katësheve në Tiranë.


Raportohet se një person ka mbetur i plagosur dhe është nisur me urgjencë për në spital.


Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e aksidentit pasi shkaqet, rrethanat dhe identiteti janë ende të panjohura.

1 Comment

  1. Zdromsi e ka bere tirane kandahar me beton e shkure. I rofte sheshi i tranvestiteve ne qender qe ka be trafikun mullar gjithandej. Zdromsi i madh 12 vite ne pushtet e betonoi. Zdromsi vogel po ben 6 e masakroi. Po te kishte shtet per qytetaret dhe sigurine e tyre sot do ishin ne burg zdromast e sorres dhe metroja do te kish filluar qe para 10 vitesh. Po nafta e oligarkeve si do blihet ne mase po nuk ndejte me ore te tera ne trafik. Ky i vogli eshte dhe i pafytyre del gjasme me biçiklet si ekologjist. Luan teatro te flliqur se sipas tij fajin e kane qytetaret e saliu qe shpif.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu