• |
ide | kryesore

Lëkundje të forta tërmeti në veri të vendit, dridhjet e tokës ndihen edhe në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lëkundje tërmeti janë ndjerë para pak minutash në Tiranë. Sipas të dhënave paraprake, epiqendra e lëkundjeve ka qenë në veri të vendit, por dridhja e tokës është ndjerë dhe në Tiranë. Qendra Sizmologjike Europiane-Mesdhetare njofton se tërmeti me magnitudë 4.7 është regjistruar 14 km nga Kopliku, Malësi e Madhe.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu