• |
ide | kryesore

“Tepër me rëndësi”, PD mbledh sot grupin parlamentar

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Partia Demokratike do të mbledhë mbrëmjen e sotme në orën 19:00 grupin parlamentar në seli.


Në fokus të mbledhjes së grupit demokrat do të jetë seanca e nesërme plenare, e cila pritet të miratojë qeverinë e re dhe programin qeverisës “Rama3”.


“Sot, në orën 19:00 në seli do të zhvillojmë mbledhje grupi lidhur me seancën nesër, seancë me tepër rëndësi”, thuhet në njoftimin nga selia blu.

12 Comments

  1. Pd mund te kishte bere me shume kunder masakres elektorale. Lsi nuk mund te vazhdoje bashkejetesen me nje force politike te paqarte ne idete e saja dhe me konfliktet personale me te medha se jnteresat e popullit. Lsi do mbledhi sh shpejt strukturat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu