• |
ide | kryesore

Zbulohet arsyeja e mungesës së Zayn Malik në “Met Gala 2021”.

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Gigi Hadid mori pjesë së fundmi në evenimentin  “Met Gala 2021″.


Modelja parakaloi në tapetin kuq e veshur me Prada dhe zbuloi ndryshimin e saj në look. Por,  ajo që ra në sy  ishte mungesa e partnerit të saj Zayn Malik.Disa ndjekës kanë treguar se këngëtari e ka shprehur edhe më herët në një intervistë  me me GQ se evenimenti nuk është për të.“Nuk është diçka në të cilën do të shkoja.Më mirë të ulem në shtëpinë time, të bëj diçka produktive, sesa të vishem me rroba të shtrenjta dhe të fotografohem në një tapet të kuq … të mburrem ‘Më shikoni, ai në tapetin e kuq jam unë’! Kjo nuk është për mua”, deklaroi atëherë Zayn.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu