• |
ide | kryesore

Aktori i ‘La Casa De Papel’ , baba për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori Jaime Lorente do të bëhet baba për herë të parë.


Sipas revistës spanjolle“Hola”, partnerja e tij është në muajt e fundit të shtatzanisë dhe do të mirëpresin një vajzë të cilën do ta quajë Amaia.Ende nuk dihet emri i partneres, por disa burime kanë treguar se dyshja janë njohur në xhirimet e serialit “La Casa De Papel”.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu