• |
ide | kryesore

Aktorja e njohur fejohet me partnerin shtatë vite më të ri

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Kate Hudson zbuloi së fundmi se është fejuar me partnerin e saj, Danny Fujikawa.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram , Kate postoi një foto të dyshes duke u përqafuar  dhe tregoi unazën e fejesës.
Hudson dhe Fujikawa nisën romancën e tyre në dhjetor të vitit 2016 dhe mirëpritën në jetë vajzën e tyre, Rani Rose Hudson Fujikawa, në vitin 2018.Aktorja ka dhe dy djem të tjerë: Ryder nga martesa me rokerin Chris Robinson dhe Bingham me ish të fejuarin Matt Bellamy, nga i cili u nda në vitin 2014.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu