• |
ide | kryesore

Basha indiferent ndaj fjalimit të Ramës, bisedon në telefon

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha është shfaqur i qetë dhe indiferent gjatë prezantimit të programit qeverisës në Kuvend.


Gjithsesi lideri demokrat nuk ka shfaqur interesim për të dëgjuar Ramën dhe po tregohet indiferent.


Basha madje është kapur duke folur në telefon me zë të ulët në Kuvend teksa Rama po shqiptonte se 1 qershori i 2022 do të ishte dita e çlirimit të Shqipërisë nga qeset plastike.

2 Comments

  1. Ky eshte indiferent ndaj gjithçkaje qe nuk i jep perfitim xhepave te tij . Ky duhet larguar me shqelma nda PD-ja dhe Shqipria sepse ky vetem infekton.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu