• |
ide | kryesore

Bujar Nishani i bashkohet lëvizjes së Berishës për zgjerimin e PD: Jam me demokratët e ndershëm dhe të vërtetë

-Instant, Lajme, Të fundit

Ditën e sotme, ish kryeministri Sali Berisha do të nisë lëvizjen për bashkimin e Partisë Demokratike dhe zgjerimin e saj që do fillojë në orën 18:00 në Tiranë, tek Rogner. Kësaj lëvizje i është bashkuar edhe ish Presidenti Bujar Nishani.


Përmes një postimi në “Facebook”, Nishani thekson se do të bashkohet “me demokratët e ndershëm e të vërtetë, për një PD të bashkuar”. Sipas asaj që Berisha paralajmëroi, lëvizja do të shtrihet në të gjithë Shqipërinë.


5 Comments

  1. Me demokratet e ndershem e te vertete …. ? E thote ky komunist i vogel …, e thote ky kapterri qe donte bustin e Enverit ne shesh, kur ishte ke beksat…, pyeteni Abdi Baleten (edhe ky komunist i thekur) per kete vemje…. e thote ky qe per 8 vite e shkaterroi, bashke me shokun sali, jo vetem bazen e PD e cila sot nuk ka me seksione e grup-seksione, por te gjithe PD. Mbajten dhe vazhdojne te mbahen nga hajdute, dallaverexhinj, batakcinj dhe bythelepiresa….. . Per hajer ju qofte turi i vullnetareve te enverit si ne 1990-1991….. Plehra qe shkaterruat nje komb, dy breza dhe dy shtresat/kollonat kryesore te te djathtes, Te Perndjekurit dhe Pronaret

  2. Rreshtohuni te gjithe kellira te gjithe bashke, te shpetoj nje here e mire PD nga ju shushunja te qelbura. Uroj te behet shembull baba juaj, ta shohim si do ikni nga syte kembet Se na e keni neverit kete vend. mbetje toksike.

  3. O ish President na qarteso pak se ke quan ti te ndershem? SHBA e ka cilesuar Berishen “jo te ndershem” ti me ke je me ariun apo me çakallin?

  4. Veten TURP nuk kane keta kriminele te qelbur !

    Keta e vodhen , dhe e shkaterruan shtetin dhe popullin, dhe akoma bejne si budallejte dhe vetequhen te ndershem dhe demokrate !!!

    Turp te keni qelbesirat e koimbit shqiptare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu