• |
ide | kryesore

FNSH zbret sërish në terren, kontrolle në lokalet e Vlorës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Efektivë të shumtë policisë dhe FNSH-së kanë zbarkuar në lokalet në rrugën Transballkanike në Vlorë.


Mësohet se ata kanë pasur njoftimi se në një lokal ka qenë një person në kërkim dhe persona që mbanin armë.


Kontrolle janë bërë për armëmbajtje pa leje si dhe persona në kërkim.

Aksioni do të vijojë në gjithë qytetin në vendet që janë të dyshimta dhe ku ushtrohet aktiviteti i lojërave të fatit. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu