• |
ide | kryesore

KLP cakton drejtuesit e dy prokurorive në rrethe, emërime në Mat dhe Korçë

-Instant, Lajme, Të fundit

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka vendosur drejtuesit e Prokurorive në qarqe.


Në mbledhjen e sotme, në krye të Prokurorisë së Korçës është caktuar Dhorina Theodhori, ndërkohë që Abaz Muça është emëruar drejtues i Prokurorisë pranë Gjykatës së Parë Mat.


Emërime e drejtuesve të prokurorive për një periudhë 3-vjeçare

1.Anita Jella  – Prokuroria Durres

2.Elizabeta Imeraj – Prokuroria Tirane

3.Artan Shtrungza- Prokuroria Tropoje

4.Kreshnik Ajazi- Prokuroria Elbasan

5.Genti Xholi – Prokuroria Apel Tirane

6.Dhorina Theodori- Prokuroria Korçë

7.Abaz Muça-Prokuroria Mat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu