• |
ide | kryesore

Publikohet traileri i filmit “Don’t Look Up”

-Instant, F1, Stil

Platforma “Netflix” ka publikuar së fundmi trailerin e  filmit “Don’t Look Up”.


Filmi trajton historinë e dy astronomëve të panjohur të portretizuar nga aktorët, Leonardo DiCaprio dhe Jennifer Lawrence, të cilët zbulojnë se Toka rrezikohet nga një kometë e cila mund të rezultojë me një katastrofë globale, por  askush nuk iu beson, përfshirë këtu edhe Presidenten e Shteteve të Bashkuara të Amerikës(Meryl Streep) dhe djali i saj i që shërben si shef i stafit presidencial, i cili luhet nga Jonah Hill.“Don’t Look Up” do t të shfaqet në Netflix më 24 Dhjetor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu