• |
ide | kryesore

Publikohet traileri i filmit “West Side Story”

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është publikuar traileri i filmit  “West Side Story”.


Filmi flet për dy të rinj, Tony ( Ansel Elgort) dhe Maria (Rachel Zegler)të cilët janë pjesë e dy bandave rivale:Jets dhe Sharks dhe bien në dashuri me njëri tjetrin. “West Side Story” është një përshtatje e re e muzikalit skenik të vitit 1957 i cili gjithashtu u shndërrua në një film të vitit 1961 ku luanin Natalie Wood dhe Richard Beymer.Filmi është planifikuar të shfaqet në kinema më 10 dhjetor 2021.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu