• |
ide | kryesore

Ambasada gjermane njofton anulim takimesh për katër ditë (Detajet)

-Instant, Arkiva, Lajme

mbasada gjermane në Tiranë njofton të gjithë qytetarët se sektori Konsullor do të jetë i mbyllur nga data 20 deri me date 24.09.2021


Sipas ambasadës, të gjitha takimet do të anulohen dhe do të caktohet për qytetarët takim i ri.


“Personat, të cilët janë informuar për të tërhequr pasaportat e tyre do të paraqiten në oraret e caktuara. Nuk mund të merren vërtetime të njësive me origjinalin. Aplikuesit të cilët preken nga mbyllja do të pajisen me takim të ri”, thekson ambasada.

Njoftimi: 

Sektori Konsullor i Ambasadës Gjermane në Tiranë do të jetë i mbyllur nga data 20 deri me date 24.09.2021; Të gjitha takimet anullohen dhe do të pajisen me takim të ri. Personat, të cilët janë informuar për të tërhequr pasaportat e tyre do të paraqiten në oraret e caktuara.

Nuk mund të merren vërtetime të njësive me origjinalin.

Aplikuesit të cilët preken nga mbyllja do të pajisen me takim të ri. Ju lutemi te mos dërgoni pyetje në lidhje me këtë cështje. Këtyre pyetjeve nuk do ju përgjigjemi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu