• |
ide | kryesore

Dëmtoi makinën e shtetasit tjetër, 23 vjeçari në Tiranë gjuan me shkelma dhe grushte në dhomën e shoqërimit

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 23 vjeçar është arrestuar për shkak se dëmtoi makinën e një tjetër personi. Por, ndërkohej që akuzohej për shkatërrim prone, 23-vjeçari me inicialet K.V nuk është mjaftuar me kaq, por gjatë shoqërimin në komisariat ka rezistuar ndaj efektivëve të policisë, ndërsa në momentin kur është futur në dhomën e shoqërimit e ka goditur atë me shkelma dhe grushte duke e dëmtuar.


Kështu, krahas dëmtimit të makinës, iu riu tashmë duhet të japë llogari edhe për dy akuza të tjera që iu shtuan pasi arriti në komisariatin e policisë.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu