• |
ide | kryesore

Gafa e Bora Muzhaqit në Kuvend: Fëmijët duhet të…

-Instant, Arkiva, Pikante

Ministrja e qeverisë “Rama 3” për Rininë dhe fëmijët, Bora Muzhaqi do të deputonte në Parlament me një gafë.


Duke cituar një proverb, sipas saj anglez, me të cilin ajo nuk qe dakord, ministrja e re tha… Shihni videon me poshte.  ©Lapsi.al 


5 Comments

  1. Qartazi ka thene “shihen”, jo “q.hen”. Ca gazetare leshi jeni o kerma qe perhapni lajme te rreme per te shtuar urrejtjen dhe idiotizmin?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.