• |
ide | kryesore

Ndërroi jetë pasi mori vaksinën, flet i afërmi i 23-vjeçares: Nuk vuante nga ndonjë sëmundje

-Instant, Lajme, Të fundit

23-vjeçarja nga Kosova, Zarife Imeri ndërroi jetë një ditë më parë në rrethana të paqarta. Familjarët e saj kanë ngritur akuza se e reja ka ndërruar jetë për shkak të vaksinës, pasi kishte marrë dozën e parë para tre ditësh. Djali i dajës së saj, Haxhi Xhemajli në një lidhje për televizionin “Abc” tha se Zarifja nuk vuante nga ndonjë sëmundje specifike. Ai tha se autoritetet kanë bërë autopsinë dhe janë në pritje të përgjigjes për të përcaktuar shkakun e saktë të vdekjes.


“Pasi bëri vaksinën nuk ka pasur asnjë simptomë ditën e parë, në të dytën tha se kam turbullime në bark dhe në të tretën ka shkruar për të punuar. Ka pasur etje dhe ka kërkuar ujë dhe marramendje. Pas 48 orësh që ka marrë vaksinën ka filluar të humbë vetëdijen dhe e kanë nisur për Prishtinë.


Ka qenë e shtrirë në spital pasi humbi vetëdijen. Ka qenë prezent i vëllai. Mjekët kanë thënë se ka pasur gjakderdhje të brendshme. Kanë kërkuar nga vëllai i Zarifes që të bëhet autopsia dhe ai s’e ka ditur çfarë është fjala. Ne dyshimet i kemi se vdekja ka ardhur shkak i vaksinës.“, tha ai.

12 Comments

  1. o Kelysh Rivdekes mos na shit dengla o dylber mavi se kur filloi Plandemia ne mars qershor te 2020, su be as ne Shqiperi dhe ne asnje vend autopsi per gjoja te vdekurit nga Covidi por bile nuk i linin as te afermit qe ti varrosnin se gjoja i infektonin. ne Itali e vende te tjera i digjnin kufomat per mos lene gjurme kuptohet.Edhe atehere vdisnin pleq me 101 probleme shendetesore dhe nxitonin ti shpallnin si viktima te luftes me Covidin.Fjalori qija motren; BETEJA, VIKTIMA,LUFTA, ARMIKU I PADUKSHEM!
   Ndersa tani qe vdesin te rinj ne moshe pa asnje lloj semundje dhe e vetmja gje qe kane bere ndryshe ka qene vaksina e KILL GATES tani na tregoni peralla me autopsi. po mire more bythqir sufllaqe pa ma thuaj pak kush e ben AUTOPSINE?! Po ata mjeke qe na cajne karin me vaksinen?! epo si do ja fusin vetes ata? mjere ata qe po vdesin por nje gje eshte e sigurt qe Zoti dhe Natyra do ju a qijne robt si Covidit por edhe ketyre kriminelave qe injektojne me detyrim helmet eksperimentale!

    1. Ju skeni nevoje per cip o sufllaqe DYLBERIANE LGTB sepse e keni ne gen rracen sllave se jeni sperme e prishur sllavo-komuniste jeni rrace MILADINESH! Shko futja 1 dopjo Pfizer e keshtu me rradhe derisa te ngordhesh dhe te kete Rivdekja 1 votues me pak!

  2. 3 dozat e para, te mia, te te ashtuquartures “vaksine”, te sponsorizuar nga killer/bill gates, deshiroj qe t’ia dhuroj, bastardit edvin kistaqiut & bandes sorosiane ne pushtet, dozat e tjera ne vazhdim jane per Lulushin!

 1. Ja kështu thuhet “vdiq prej vaksinës” kur tjetra ishte mirë e bukur. Sot po vdesin shumë njerëz te moshave te reja majtas djathtas vetëm prej këtyre helmeve qe na i quani “vaksina”.

  Keni të bëni me kriminele në qeveri dhe në strukturat shëndetësore.

 2. ka me qindra te vdekur nga vaksinat por fshihen ose i vihen shkaqe te tjera. prisni se do e shifni me kalimin e kohes si do bien robt si fiqte

 3. autopsia tregon shkakun e vdekjes po jo “shkaktarin”; nese ishte apo jo vaksina nuk e tregon vaksina po rrethanat duke patur parasysh se ka ndodhur e( do ndodh) tregojn se esht vaksina

 4. 3 dozat e para, te miat, te te ashtuquartures “vaksine”, te sponsorizuar nga killer/bill gates, deshiroj qe t’ia dhuroj, bastardit edvin kistaqiut & bandes sorosiane ne pushtet, dozat e tjera ne vazhdim jane per Lulushin!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu