• |
ide | kryesore

Pas deklaratës për vaksinën Covid-19, Twitter i mbyll llogarinë reperes së njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi,reperja Nicki Minaj ka akuzuar “Twitter” se i ka mbyllur llogarinë e saj.


Përmes një postimi në rrjetin social , Instagram, Nicki ka shkruar se e kanë bllokuar pasi ajo deklaroi se vaksina COVID-19 ndikonte negativisht në sistemet riprodhuese të meshkujve.”Unë jam në burgun e Twitter-it. Ata nuk e pëlqyen atë që po thoja dhe më bllokuan, kështu mendoj. Mendoja se sondazhi im do të ishte duke bërë pyetje dhe kjo është ok. Dhe pastaj “boom”, nuk mund të postoj më ‘tweet’”, shkruajti reperja. Mirëpo , një zëdhënës i Twitter-it ka mohuar pretendimin e Minaj, duke u shprehur se faqja e rrjeteve sociale nuk ndërmori asnjë veprim zbatues në llogarinë e referuar.


 

1 Comment

  1. Duhet ta benin per te ruajtur standartin e tyre te ndyre qe vendosen jo per te mbrojtur per te verteten por per te sjell Joe Biden ne Shtepine e Bardhe.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu