• |
ide | kryesore

“Peshku ia ka futur vrapit nga socialistët”, deputeti i Lushnjes zgjon Parlamentin me të qeshurat

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Në një moment parlamenti dje nuk mbante dot të qeshurat. Shkak u bë fjalimi deputetit të PD-së për Lushnjen që me ç’duket foli më troç se ç’duhej. Të qeshurat kapën edhe Lulzim Bashën, siç shihet në videon më poshtë. ©Lapsi.al 5 Comments

  1. Nuk kuptohen keto te qeshurat idiote te parlamentareve, qe ndodhin vetem ne stallen tone te parlamentit! Nje pyrtje juve derrave te stalles: Ka kuptim kjo e qeshur ?, Nese ju qeshni jeni veteret per tu qeshur sepse ata deputete qe jane aty jene pjese e listave te kryetareve te partise, atehere nese keta koqe qeshin me deputetin kur flet; ose jane gomere e nuk kuptojne asgje nga rregullat elemntare te jetes ne stalle ose vendi ityre nuk eshte aty! Askush ne asnje parlament ne bote sido qe te jete diskutimi nuk qesh , ka po mosdadkorde por jo qeshje! Stalla e parlamentit eshte serioze, pavrishte nga bagetia qe ndodhet brenda saje!

  2. Kjo eshte qeshje me hallet e nje populli dele qe nuk di te shikoj interesat e familjes se vet por shet voten per 5 lek.
    Mjer shqiperia per poziten dhe opoziten qe ka ,hane si derrat dhe kujtojn se dhe populli dele ha si puna tyre por me mesatare ama.??

  3. Am Afrodita nga TIRANA, i dashuri im më la për një arsye që nuk ma bëri kurrë të njohur, më bllokoi në çdo rrjet social që mund të përdorja për të kontaktuar me të. e cila më solli trishtim, u përpoqa ta kthej, por u mashtrova dy herë, derisa takova një mikun tim shumë të mirë i cili më tha se si u ndihmua nga një magjistar i mrekullueshëm i quajtur Dr Dr, pastaj i shkrova atij në WhatsApp, ai më premtoi se do të më ndihmojë dhe gjithçka do të jetë mirë në 3 ditë pasi ai bëri një magji dashurie, dhe unë bëra gjithçka që ai më udhëzoi, për ta shkurtuar historinë, për habinë time më të madhe, ish i dashuri im të kthehej tek unë pas 3 ditësh dhe duke qarë duke më kërkuar ta fal që nuk e kishte parë atë që i ndodhi, ai më premtoi se nuk do të më linte kurrë për asnjë arsye, dhe tani ne jemi të përkryer së bashku me gëzimin dhe lumturinë, të gjitha falë Dr White, kontaktoni me të për çdo lloj magji, më besoni ai do t’ju ndihmojë të zgjidhni çdo problem që po kaloni për momentin,
    Email: [email protected]
    WhatsApp+17168691327

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.