• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston zbulon punën që ka bërë para se të ishte e famshme

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Jennifer Aniston ka zbuluar një nga punët që kishte para se të arrinte të siguronte jetesën si aktore.

Gjatë intervistës për  “The Tonight Show With Jimmy Fallon”, aktorja zbuloi se ka punuar si postiere.“Unë kam qenë një postiere me biçikletë për një ditë në New York. Kam punuar në një agjenci reklamash pas shkollës.Pra, për të fituar para shtesë, do të bëja punë të çuditshme. Dhe një ditë postieri i tyre thjesht nuk u shfaq”, u shpreh Aniston.Gjithashtu e pyetur nga stafi i emisionit ,Aniston tregoi se mund të ngiste një biçikletë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu