• |
ide | kryesore

JLO habit me deklaratën e saj : Ndihem e huaj

-Instant, Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez ka habitur së fundmi ndjekësit me deklaratën e saj.


Përmes rrjetit social,Instagram, Jennifer ka postuar një video dhe ka rrëfyer se nuk e ka ndjerë kurrë se i përket Hollywood.Gjithashtu, këngëtarja tregoi dhe rëndësinë që gratë latine duhet të bëhen udhëheqëse.“Ne jemi të patrembur dhe të fuqishëm, të aftë të arrijmë gjithçka vendosim.Kemi atë rëndësinë të ndihemi sikur i përkasim diçkaje por ama ndihemi të huaj, kështu ndihem në Hollywood.E vetmja mënyrë për tu ndjerë e bukur është ta pranosh veten siç je”, është shprehur Lopez.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu