• |
ide | kryesore

Këngëtarja e njohur i rikthehet muzikës

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se këngëtarja  Adele do i rikthehet muzikës.


Sipas tyre, Adele  ka përgatitur albumin e saj të katërt  dhe do të mbajë një koncert televiziv në Las Vegas.Ky koncert do të shënojë shfaqjen e parë live të saj pas katër viteve pauzë.Gjithashtu, këngëtarja dhe menaxheri i saj kanë qenë në bisedime me ‘BBC America’ për ta transmetuar atë në të gjithë botën. Momentalisht, Adele është në një romancë dashurie  me Rich Paul. Dyshja konfirmoi lidhjen e tyre në korrik, kur u panë teksa shihnin ndeshjen e pestë të Finaleve të NBA në Phoenix, Arizona.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.