• |
ide | kryesore

Tenton të godasë me sende të forta babanë e tij, arrestohet 36-vjeçari në Lushnje

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 36-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohet se ka ushtruar dhunë psikologjike ndaj babait të tij.


Më pas policia raporton se ky person ka tentuar të godas me sende të forta babanë dhe për këtë arsye ai është arrestuar.


Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin F. H., 36 vjeç, banues në Lushnjë, pasi ka ushtruar dhunë psikologjike dhe ka tentuar të godas me sende të forta babain e tij.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Dhunë në familje””, njofton policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu