• |
ide | kryesore

VIDEO/ Përplasen 3 makina në Thumanë, ka të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

3 automjete janë përplasur mbrëmjen e së dielës në Thumanë. Sipas policisë, të plagosur kanë mbetur 2 persona të cilët janë dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën.


“Më datë 19.09.2021, rreth orës 18:00, në Thumanë, janë përplasur 3 mjete. Si pasojë e përplasjes janë lënduar shtetasit A. M., dhe B. Sh., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, – thotë policia që shton se një grup hetimor ka shkuar në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.