• |
ide | kryesore

Adele zyrtarizon lidhjen me Rich Paul

-Instant, Paparazzi, Slider

Adele ka zyrtarizuar (pa fjalë) lidhjen e saj me Rich Paul.


Këngëtarja, u shfaq hapur në media sociale, duke postuar një fotografi me partnerin (për të cilin kishim kohë që dyshonim) në dasmën e yllit të LA Lakers, Anthony Davis.


Muajin e kaluar, çifti u pa duke drekuar së bashku, ku rritën më shumë dyshimet se nuk ishte thjesht një miqësi…

Në korrik, një mik i tyre deklaroi se romanca ishte ‘e zakonshme’ dhe ata nuk kishin një lidhje serioze.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu