• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston: Nuk dua që partneri im të jetë i famshëm

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Jennifer Aniston ka folur së fundmi për jetën e saj personale.


Gjatë një interviste, Jennifer deklaroi se dëshiron që partneri i saj i ardhshëm të mos jetë dikush që punon në të njëjtën industri me të.Sipas saj, lidhjet me persona të famshëm nuk ekzistojnë.“Absolutisht. Diçka e tillë ka ndodhur dhe kjo është pak a shumë ajo që shpresoj, që partneri im i ardhshëm të mos jetë pjesë e kësaj industrie”, u shpreh aktorja. Gjithashtu, ajo zbuloi se nuk i preferon as njohjet nga aplikacione të posaçme njohjesh, dhe ia ka lënë gjetjen e dashurisë, fatit dhe mënyrave normale të takimeve. Aniston u përfol për një romancë dashurie me David Schwimmer, me të cilin ka aktruar  në serialin “Friends”. Mirëpo, ekipi i aktori i mohoi aludimet duke deklaruar se dyshja janë thjesht miq të mirë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu