• |
ide | kryesore

Vjeshta 2021/ Tendencat më në modë të kësaj stine

-Instant, Stil

Vjeshta duket sikur është koha perfekte për të eksperimentuar me grimin. Pas një vere shumë të nxehtë, duke përdorur sa më shumë krem mbrojtës dhe sa më pak grim, besojmë se jeni gati të përgatiteni për trendet e reja. Grimieri i famshëm Allan Avendaño, ka treguar 5 tendencat më të mëdha për grimin e vjeshtës. Vëmendje dhe mbani shënime!


PENELI GRAFIK


NGJYRA TË GUXIMSHME

GRIM MONOKROMATIK

SY ‘SMOKEY’

KONTURIM BUZËSH MË I ERRËT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu