• |
ide | kryesore

3 gjëra të thjeshta që çmendin meshkujt

Arkiva, Lapsi Leaks

Nuk janë qenie të komplikuara, përkundrazi janë shumë të thjeshtë ndaj mund të kuptoni lehtësisht dëshirat e tyre në shtrat. Të gjitha femrat duhet ta dinë se meshkujt çmenden që…


Ta bëjnë në dush


Çdo mashkull e dëshiron trupin e femrës të lagur, por më së shumti atëherë kur mund ta prekë. Bashkohuni nën dush dhe lejoni t’ju prekë derisa uji butësisht ju përkëdhel nëpër lëkurë. Nëse keni pasqyrë në banjë, shihuni në të. 

Seksi oral

Po, në kuptimin e plotë të fjalës, kjo nuk është edhe ndonjë poezi, por gjithsesi ia vlen të provohet. Nëse herë pas here ia bëni surprizë seksin oral, pranë vetes do ta keni një mashkull shumë të kënaqur.

Misionari i avancuar

Edhe pse ekzistojnë shumë variacione lidhur me këtë temë, pozat të cilat të së shumti ia forcojnë egon janë ato poza në të cilat partneri juaj mund të shohë se çfarë po bën. /Telegrafi.com

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu