• |
ide | kryesore

Ashley Graham zbulon se është në pritje të binjakëve

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja e njohur Ashley Graham ka zbuluar së fundmi se është duke pritur binjakë.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram,modelja ka postuar një video të saj dhe bashkëshortit Justin Ervin duke parë dy teste shtatzënie . Ashley dëgjohet teksa thotë:Unë mendoj se dy teste të konfirmuara do të thotë se jam shtatzënë.Në vazhdim të videos, Graham  është duke bërë ekon dhe zbulon se është në pritje të dy djemve binjakë. Modelja njoftoi se ishte shtatzënë për herë të dytë në muajin korrik duke ndarë një fotografi të sajën me barkun e rrumbullakosur.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu