• |
ide | kryesore

Ben Affleck: E admiroj Jennifer, është një grua e fortë

Arkiva

Aktori Ben Affleck ka folur së fundmi për partneren e tij Jennifer Lopez.


Në intervistën e tyre të parë të përbashkët që nga ribashkimi , Ben ka rrëfyer se e admiron këngëtaren për punën që bën dhe se është një grua e fortë.”Gjithçka që mund t’ju them është se kam parë drejtpërdrejt ndryshimin që bën përfaqësimi i saj. Sepse kam parë, pa pushim dhe pa pushim gra, që i afrohen Jennifer dhe i tregojnë asaj se cili është shembulli që ajo jep si një grua e fortë që arrin dhe kërkon të drejtën e saj në botën e biznesit por jo vetëm.Ajo ka frymëzuar një grup masiv njerëzish që të ndiejnë se kanë një vend në këtë botë. Ky është një efekt që pak njerëz kanë pasur gjatë historisë, një që nuk do ta njoh kurrë dhe një njeri që mund ti qëndroj pranë dhe ta admiroj me respekt”, u shpreh aktori. Nga ana tjetër , Lopez tregoi se është mirënjohëse për talentin e saj dhe përpiqet ta përdor famën e saj në mënyrën më të mirë të mundshme.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *