• |
ide | kryesore

Ben Affleck flet për herë të parë në publik për mardhënien me JLo

-Instant, Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck po e shijojnë në maksimum romancën e tyre.
Pas konfirmimit të lidhjes së tyre, ata kanë bërë shfaqjen e parë publike në “Festivalin e Filmit në Venezia” për të vijuar më pas dhe me eventin madhështor “Met Gala” ku dukeshin shumë të lumtur së bashku.


E teksa ata vazhdojnë të na ëmbëlsojnë me momentet e tyre së bashku, Ben Affleck ka diçka për të thënë publikisht për Jennifer Lopez.
“Unë jam i mahnitur nga ndikimi i Jennifer në botë. Më së shumti, si artist, unë mund të bëj filma që ndikojnë te disa njerëz. Jennifer ka frymëzuar një grup masiv njerëzish që ndiejnë se i përkasin këtij vendi. Ky është një efekt që pak njerëz kanë pasur gjatë historisë, disa nuk do t’i njoh kurrë ndërsa një (prej tyre) mund ta kem pranë dhe ta admiroj me respekt.
Gjithçka që mund t’ju them është se e kam parë drejtpërdrejt ndryshimin që sjell përfaqësimi i tyre sepse kam parë, pa pushim dhe pa pushim, gra me ngjyrë i afrohen Jennifer-it dhe i tregojnë se cili është shembulli i saj si një grua e fortë dhe një grua që arrin dhe kërkon pjesën që i takon me të drejtë në botën e biznesit”, është shprehur ai në një intervistë për “Adweek”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu