• |
ide | kryesore

Bombola e gazit rrezikon familjen në Lezhë, banesa përfshihet nga flakët

-Instant, Lajme, Të fundit

Një bombol gazi ka rrezikuar jetën e një familje në qytetin e Lezhës. Flakët e zjarrit kanë përfshirë ballkonin e një banese në katin e tretë të një pallati.


Policia dhe zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje. Ende nuk ka asnjë raportim për të lënduar por vetëm për dëme materiale.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu