• |
ide | kryesore

Digjen dy automjete në Selenicë të Vlorës

Arkiva

Gjatë orëve të para të së martës ka rënë zjarr në fshatin Vllahinë të Selenicës. Flakët janë shfaqur rreth orës 03.17 dhe janë djegur dy automjete në pronësi në  T. K, banues në fshatin Vllahinë.


Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu