• |
ide | kryesore

Dua Lipa konfirmon datat e turneut në Australi dhe Zelandë të Re

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja, Dua Lipa ka zbuluar së fundmi datat e reja të turneut të saj botëror.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Dua ka treguar për fansat datat e koncerteve në Australi dhe Zelandën e Re.”Po ndodh Australi dhe Zelandë e Re. Po e sjell turneunFuture Nostalgia” në nëntor 2022. Jam shumë e entuziazmuar që t’ju shoh të gjithëve ju. Biletat dalin në shitje të enjten në orën 14:00 sipas orës lokale”, ka shkruar këngëtarja në postim.Më herët , Lipa u shpreh e entuziazmuar për njoftimin e turneut dhe zbuloi se bashkë me të do të jenë edhe disa emra të njohur  si Megan Three Stallion, Caroline Polachek dhe Lolo Zouai.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu