• |
ide | kryesore

Këngëtarja e ‘Policeman’, nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Eva Simons ka zbuluar së fundmi se është në pritje të fëmijës së saj të parë.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Eva ka postuar një foto të ekografisë.”Jam shtatzënë!”, ka shkruar ajo poshtë postimit. Simons është në një lidhje dashurie me Sebastiaan Zwarts që nga viti 2019. Këngëtarja është e njohur për këngën e saj “Policeman” dhe për bashkëpunimin me Will.I.Am, “This is Love”.


 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu