• |
ide | kryesore

Kurbin/ Mbillnin drogë në fshat, arrestohen dy persona, nën hetim kryeplaku

-Instant, Lajme, Të fundit

Dy persona që kultivonin lëndë narkotike në fshatin që banojnë në Kurbin, janë kapur nga policia. Të arrestuarit janë 24-vjeçari me iniciale M.M. dhe 29-vjeçari me iniciale P.M.


Këta shtetas janë kapur në kushtet e flagrancës, duke kultivuar bimë narkotike në afërsi të banesës së tyre, në vendin e quajtur “Ferrë Trashë”, Njësia Administrative Mamurras, Kurbin për veprën penale “shpërdorim detyre”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu