• |
ide | kryesore

Ndërron jetë në moshën 76-vjeçare këngëtarja e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Sarah Dash, pjesë e grupit R&B “Labelle” ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare.


Lajmi u konfirmua për fansat nga anëtarja e grupit , Patti Labelle e cila përmes rrjetit të saj social , Instagram, publikoi një video nga performanca e fundit e këngëtares.“Jam zemërthyer dhe e di që shumë njerëz të saj të dashur dhe fansat janë gjithashtu.Por, e di që shpirti i Sarah’s dhe gjithçka që ajo i ka dhënë botës jetojnë. Lutem për kujtimet e saj të na sjellin paqe. Pusho në paqe motra ime e dashur. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Labelle.


Patti Labelle, Nona Hendryx and Sarah Dash in Labelle

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu