• |
ide | kryesore

Raffaella Fico tani e quan vëlla, por dikur jo: “Nuk kam dashuruar askënd si Balotellin”

-Instant, Sport

Nga Shtëpia e Vëllait të Madh Vip, Raffaella Fico, njëra nga konkurrentet e programit, ka folur për cështjet e dashurisë dhe modelja ka vecuar historinë e saj me Mario Balotellin, me të cilin ajo kishte një fëmijë të cilin sulmuesi italian fillimisht nuk e donte. “Ai ishte një dashuri gjithëpërfshirëse. Unë kam pasur histori të tjera pas tij, por kurrë nuk i jam dhënë siç i jam dhënë atij dhe nuk kam qenë kurrë e dashuruar me këta njerëz siç kam qenë me të – tha Raffaella, e cila më pas shtoi se pas disa vështirësish tani marrëdhënia mes tyre është e shkëlqyer – U deshën disa vjet, ne u sqaruam dhe ai gjithashtu më kërkoi falje duke thënë se e dinte dëmin që më kishte bërë. E dua shumë atë si një vëlla”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu