• |
ide | kryesore

Adriatik Llalla ka lënë Shqipërinë? Zbulohet ku dyshohet se është larguar ish-kryeprokurori (VENDI)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Apeli i Posacëm dha sot vendimin për dy vite burg për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla, ky i fundit duket se është larguar nga Shqipëria.


Sipas gazetares Klodiana Lala ish prokurori Llalla është larguar nga Shqipëria javët e fundit. Po sipas të njëjtave burime, destinacioni i tij i parë, duke të jetë Turqia dhe nuk dihet nëse është larguar prej andej.


Kujtojmë se avokati i ish kryeprokuroria tha në një prononcim për mediat në përfundim të pcoesit, se Adriatik Llalla është në regjim spitalor, por pa përcaktuar vendndodhjen e tij.

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.