• |
ide | kryesore

Dalin detaje të reja nga dokumentari i ardhshëm për Britney Spears

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi  kompania  ‘Netflix’  ka zbuluar detaje të reja nga dokumentari i këngëtares Britney Spears.


Përmes rrjetit social, Twitter, ‘Netflix’ ka publikuar një video 18 sekonda e cila besohet që të jetë e shkëputur nga traileri i dokumentarit të ardhshëm ,“Britney vs Spears”. Këngëtarja dëgjohet në video duke lënë një mesazh zanor për avokatin e saj më 21 janar të vitit 2009, rreth mëngjesit.”Përshëndetje. Emri im është Britney Spears. Ju telefonova dhe më herët. Po telefonoj përsëri sepse thjesht doja të sigurohesha që gjatë procesit të eliminimit të kujdestarisë “. Traileri i plotë  do të publikohet ditën e sotme si dhe do të bëhet e ditur për fansat data e publikimit të tij.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu