• |
ide | kryesore

FOTO/ Ivanka Trump me bashkëshortin vizituan këtë verë Shqipërinë

-Instant, Lajme, Të fundit

Riviera shqiptare është vizituar këtë verë edhe vajza e ish-presidentit të SHBA Donald Trump, Ivanka Trump. Ivanka Trump vizitoi Shqipërinë në muajin korrik, e shoqëruar nga bashkëshorti, Jared Kushner, disa miq të tyre dhe Nasser Al-Khelaifi, sheiku që është President i PSG-së.


Ka qenë Auron Tare ai i cili bëri të ditur këtë lajm dhe ka thënë se vajza e ish-presidentit Trump qëndroi në Shqipëri për 6 ditë dhe e kishte shijuar në maksimum vendin tonë. Ivanka dhe shoqëruesit e saj kanë qëndruar në një jaht në Sarandë dhe kanë vizituar edhe Butrintin, ndërsa ka publikuar edhe foto nga kjo vizitë e tyre.


 

5 Comments

 1. Pse as njeri, as tjetri nuk zbulojne permbajtjen e dosjes per demokratet qe ata te gjykojne vete mbi te?!

  Pse nuk u japin mundesine demokrateve qe te krahasojne permbajtjen e dosjes me ate qe ata kane degjuar, lexuar, dine dhe perjetuar vete si bashkudhetar te doktorit?!

  Keshtu eshte me mire per te gjithe, se zbulohet shpejt e verteta.

  1. Jam dakord! Ne fakt me siguri duhet te kete vendim i nje organi gjyqesor amerikan. Duhet te kete edhe nje hetim nga prokuroria shqipetare nese dikush ka bere krime. Perse SPAK nuk kerkon dosje ta hetoje per krime eventuale?

 2. Nuk përmbahet dot/ I moshuari “betohet” para Berishës: Mos vdeksha pa të parë edhe njëherë në krye të PD-së

 3. Ec e gjeje se çfarë lidhje kanë këto tre “komente” me lajmin se Ivanka Trump me bashkëshortin e saj Jared Kushner, sipas Tares , paskan kaluar nja 6 ditë në Shqipëri duke “shijuar në maksimum” Sarandën e Butrintin.

  1. Asigjo, por cfare komentesh do presesh per “lajmin” qe Ivanka trump ka vizituar Shqiperine, Kujt i rr***

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu