• |
ide | kryesore

FOTO/ Policia mësyn në shtëpinë e ish-kryeprokurorit Llalla

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Forca të shumta të policisë janë parë mbrëmjen e sotme përpara shtëpisë së ish-Prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla.


Shkak është bërë vendimi i Apelit të Gjykatës së Posaçme që e dënoi Llallën me 2 vite burg për fshehje të pasurisë.


Policia ka shkuar në shtëpinë e ish-kryeprokurorit me qëllim komunikimin e vendimit dhe dërgimin e tij në qeli.

Mësohet se Llalla nuk është në Shqipëri dhe se ndodhet jashtë vendit. ©LAPSI.al


3 Comments

  1. Shume i korruptum ishte ky Llalla,2 raste qe nuk i justifikonte nga 7000 euro dhe kati i 3 i baneses!!!!!! Keshtu del me fakiri i sistemit te drejtesise. Dvoranit i “falen” prinderit gati 100 vjecare 100 milion dhe doli “akullore” si Gjushi

  2. MIRËMBRËMA.

    ÇA BONE TIKU ?

    DOLE SIÇ E DIJA ME DUART E PASTRA.

    E patë të gjithë ça mësymje të papritme që i bona.

  3. Me plot kuptimin e fjales keta tallin loqet me dynjane. E dinin qe ishte jashte shtetit dhe i shkojne ne shtepi ……. vari karet dhe vazhdojne na shkepin xhepat me keto lloj skenash show qe vjen ere e qelbur. Imagjinoni sa automjete (Nafta), sa forca policie qe paguhen per te tall bythen para “barakes” qe nuk ka njeri dhe i quhet dite pune e ne paguajme

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.