• |
ide | kryesore

Rezidenca e aktorit të njohur përfshihet nga flakët

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se shtëpia e aktorit , Will Smith  është përfshirë nga flakët.


Paparacët kanë fotografuar zjarrëfikësit dhe ambulancën teksa po shkonin ke shtëpia e ndërtuar në Calabasas, Kaliforni. Aktori dhe familja e tij ende nuk kanë reaguar në rrjetet e tyre sociale por sipas një dëshmitari, askush nga familjarët nuk është dërguar në spital.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu