• |
ide | kryesore

Irina Shayk flet për Bradley Cooper: Është një baba shumë i mirë

-Instant, Paparazzi, Slider

Modelja Irina Shayk ka folur së fundmi për ish partnerin e saj Bradley Cooper.


Në një intervistë për”Highsnobiety’s HIGHStyle”, Irina u shpreh se aktori është tepër praktik në rritjen e vajzës së tyre , Lea dhe do të jetë prezent gjatë gjithë kohës.”Ai është baba që kujdeset vetë, është shumë praktik. Nuk do një dado për vajzën! Lea shkoi me pushime me të për thuajse 2 javë dhe mua s’mu desh t’i telefonoja asnjëherë”, zbuloi Shayk.Më herët , ajo  ka treguar se ata kanë një marrëdhënie korrekte me njëri tjetrin dhe mundohen të kalojnë sa më shumë kohë me vajzën. Irina dhe Bradley  i dhanë fund lidhjes 4 vjeçare në qershor të 2019-ës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *