• |
ide | kryesore

Kuvendi sot në seancë plenare, shqyrton përbërjen e komisioneve të përhershme

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kuvendi i Shqipërisë mblidhet sot në seancë plenare për caktimin e përbërjes së komisioneve të përhershme të Kuvendit, si dhe caktimin e anëtarëve zëvendësues në përbërjen e komisioneve të përhershme.


Në rendin e ditës së seancës plenare sot, Kuvendi do shqyrtojë projektvendimin “Për caktimin e përbërjes së komisioneve të përhershme të Kuvendit”, projektvendimin “Për caktimin e anëtarëve zëvendësues në përbërjen e komisioneve të përhershme të Kuvendit”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu