• |
ide | kryesore

Shkrumbohet gjatë natës lokali në plazh të Durrësit (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjatë orëve të para të mëngjesit të ditës së sotme, një zjarr ka djegur një lokal në Durrës.


Bëhet fjalë për një lokal në lagjen 13 në plazhin e Durrësit. Biznesi raportohet se është në pronësi të shtetasit me iniciale B.Sh.


Ndërsa nuk dihen detaje për shkakqet e ngjarjes, konfirmohet se fatmirësisht dëmet janë vetëm materiale dhe nuk ka lëndime në njerëz. ©Lapsi.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu