• |
ide | kryesore

Billie Eilish: Pasi ndryshova pamjen time, humba ndjekësit

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja , Billie Eilish ka folur së fundmi për ndryshimin në pamjen e saj.


Gjatë intervistës për revistën , ELLE, Billie tregoi se shumë ndjekës nuk e ndoqën më në faqet e saj sociale pasi u shfaq me flokë bionde dhe rroba më provokuese. ”Njerëzit i mbajnë këto përshtypje dhe kanë një lidhje, por është shumë njerëzore. Kam humbur 100,000 ndjekës vetëm për shkak të gjoksit tim. Njerëzit kanë frikë nga gjinjtë e mëdhenj”, u shpreh këngëtarja.Gjithashtu ajo zbuloi se donte të kishte një look ndryshe për albumin e saj ‘Happier Than Ever’ .“Nuk kisha ndërmend t’i bëja të tjerët të mendonin ndryshe për mua. Kisha një ngjyrë dhe humor të ndryshëm të flokëve. Unë doja që ky album të kishte vulën time. Një ditë tjetër, unë postova një video kur kisha flokë të gjelbërta dhe pashë njerëzit të thoshin, ‘më mungon ky Billy, Billy me flokë të gjelbra’. Unë jam akoma i njëjti person”, tha Eilish.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.