• |
ide | kryesore

Covid-19 në Maqedoninë e Veriut/ 525 raste të reja, 18 humbje jete në 24 orë

-Instant, Arkiva, Lajme

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 525 raste të reja nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut.


Gjatë 24 orëve të fundit humbën jetën edhe 18 viktima të tjera.


Nga qytetet Kumanova dhe Tetova së bashku me kryeqytetin Shkup kanë numrin më të lartë të infektimeve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu