• |
ide | kryesore

Ulen shifrat/ Kosova regjistron 4 viktima dhe 84 të infektuar në 24 orët e fundit

Arkiva

Në 24 orët e fundit në Kosovë, si pasojë e koronavirusit kanë ndërruar jetë katër persona ndërsa janë konfirmuar 84 raste të reja me koronavirus. Brenda ditës në Kosovë, si pasojë e koronavirusit kanë ndërruar jetë katër persona ndërsa janë konfirmuar 84 raste të reja me koronavirus.


Po ashtu, mësohet se në 24 orët e fundit janë dhënë 15.880 doza të vaksinës kundër COVID-19.Deri më sot 484.300 qytetarë janë vaksinuar me dozën e dytë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu